Liekais apjoms. Celulīts.

Ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA

Procedūra ar bezprecedenta skulpturējošo efektu ļauj veidot Jūsu ideālo ķermeņa formu bez plastiskās operācijas ! Sistēma nodrošina efektīvu bezoperācijas ķermeņa ādas liftingu ar vienlaicīgu bezoperācijas lipolīzi, novēršot celulīta izpausmes un lokalizētus tauku uzkrājumus, likvidējot gurnu un roku iekšējo virsmu, vēdera ādas ļenganumu un nokarāšanos.

Lai atgrieztu ķermenim slaidumu, bet kājām- skaistumu, ir jāiedarbojas uz nekustīgo limfu, kas sastingusi taukaudos un bremzē vielmaiņas procesus tauku audos un bremzē apmaiņas procesus. Tā rezultātā šūnās uzkrājas to vielmaiņas galaprodukti, un tās palielinās izmēros. Šādu palielinātu šūnu kopumi saspiež apkārtējos audus un bloķē asins riti un limfatisko plūsmu. Tādēļ ādas virsma arī kļūst grubuļaina, sausa, novītusi (“apelsīna mizas“ efekts). 

Īpašas zeķubikses, geli un smēres var tikt apskatīti tikai kā celulīta profilakses nevis ārstēšanas līdzekļi. Liposakcija savukārt ir traumatiska un pieprasa ilgstošu rehabilitācijas periodu. 

Pilnīgs jaunums problēmas risināšanā ir jaunākās paaudzes aparāta Dermodinamik TRI AKTIV paradīšanās. Tas ir vienīgā kombinētā metodika Latvijā, kas apvieno 3 efektīvas pretcelulīta metodes – diodu lāzeru, lokālu aukstuma terapiju un impulsu vakuummasāžu, kas ļauj sasniegt labākus rezultātus daudz ātrāk.
Princips ir bāzēts uz 3 iedarbības tipiem.

Kā tas notiek ?

Lāzera stars nokļūst dziļi dermas slāņos, STIMULĒJOT PAŠIZSTRĀDĀTO KOLAGĒNU. Tādējādi uzlabojas venozā, arteriālā un limfatiskā mikrocirkulācija. Nostiprinās saistaudi.

 • Vakuummasāža izdara dziļu limfodrenāžu, attīra organismu no lieka šķidruma un uzkrātiem tur toksīniem.
 • Zemā temperatūra likvidē pietūkumu, veicina ādas tonusu. 

Rezultātā celulīta akmeņi tiek šķelti, tauki sadeg un samazinās ķermeņa masa. Pie tam , vakuummasāža dod ādai gludumu, atsvaidzina tās krāsu. 

Lai āda kļūtu ideāli gluda un līdzena, bet apjomi mazinātos, terapijas kurss ir apmēram 10 seansi, kuri tiek izdarīti ar dienas atstarpi. Procedūra neatstāj nepatīkamas sajūtas un neizsauc blakusparādības. 

Par ādas elastīgumu, spraigumu un krāsu atbild kolagēns, kura izstrāde organismā ar laiku samazinās. Ar aparāta TRI-AKTIVE palīdzību, var sintezēt kolagēnu un atgriezt ādai jaunību, tikt vaļā no grumbām. Jaunais kolagēns sniedz dabisku jaunību un spraigumu ādai. Veicot masāžu ar TRI-AKTIVE aparātu tiek novērstas arī pēcdzemdību strijas uz ādas. Jaunās šūnas aktīvi atjaunojas veco – “sarauto” šūnu vietā. Jo ātrāk pēc dzemdībām uzsākta terapija, joefektīvāks būs tās rezultāts.

Ko jūt pacients seansa laikā ?

Patīkamu atslābumu. Masāža tiek izdarīta pa masāžās līnijām.

Kāds ir rezultāts ?

Aparāts, kuram nav analogu un kurš spēj darīt brīnumus atgriež skaistas kontūras sejai, likvidē “maisiņus” un pietūkumu zem acīm, kā arī dubultzodu, izlīdzina grumbas, savelk poras un sniedz ādai svaigu krāsu un spīdumu. Palīdz tonizēt ādu un atjauno tās līnijas, īpaši ieteicams pēc straujas svara zaudēšanas. Pastiprinās ādas elastīgums, tonuss, pazūd celulīts, parādās ādas spraigums. Un pie tam nekādu izmaiņu ēšanai vai dzīvesveidam !

Uzmanību – ātri atjauno formu pēc grūtniecības. Ārstē “strijas” (līdz gadam) atražojot jaunus kolagēna un elastīna audus.

 • Ķermeņa skulpturēšanas procedūra ar lāzera platformu DEKA (līdz 50min)

  no 30.00 Euro

Lipo lāzers - Zaudēt svaru problemātiskajās zonās

Zaudēt svaru tieši tur, kur vēlaties?

Tas ir iespējams - ar izmērāmiem panākumiem pēc pirmās ārstēšanas!
Kāpēc mums rodas liekais svars?

Ja ķermenim tiek piegādāts vairāk kaloriju, nekā tai nepieciešams, neizlietotās kalorijas tiek uzkrātas tauku šūnās kā enerģijas rezerves. Tauku šūnas palielinās līdz to sākotnējā lieluma daudzkārtnei. Lai ķermeņa lielums atgrieztos normālā stāvoklī, tauku šūnām atkal ir jāatbrīvo uzkrātās tauku rezerves. To var izdarīt, ievērojot uzturu vai paaugstinot enerģijas patēriņu (sports).

Problēma:
Kā zināms, ir dažas problemātiskas jomas, kurās, neskatoties uz sportu un diētas ievērošanu, “bekonu” nevar noņemt. Neskatoties uz visiem mūsu centieniem, mēs turpinām zaudēt svaru tur, kur mēs to nevēlamies (plakanie sēžamvieta, saggingās krūtis), un, kur vien mēs vēlamies, līknes tiek saglabātas. Ar Lipo-Laser palīdzību mēs varam atrisināt šo problēmu: proti, zaudēt svaru tieši tur, kur vēlaties!

Kā darbojas Lipo lasers?

Lipo-Laser izmanto redzamu sarkanu lāzera gaismu, lai sasniegtu drošu un nesāpīgu bio-stimulācijas efektu vēlamajos taukaudos. Šī stimulācija ir normāls bioķīmiskais veids, ko organisms izmanto enerģijas iegūšanai no tauku šūnām, kad tas nepieciešams. Tātad organismā nav patoloģiskas ietekmes, kā arī tādi nav neviena ķermeņa audi. B. bojāta āda, asinsvadi, blakus esošie nervi vai dzīvībai svarīgie orgāni. Procedūru var veikt visiem ādas tipiem un visiem ķermeņa reģioniem, kur tiek uzkrāti nevēlamie tauki. Procedūra ir patīkama un pilnīgi nesāpīga!

Lipo lāzeram tiek izmantota jaunākā lāzera diožu tehnoloģija (aukstu diožu lāzers ar mazu enerģiju, 650 nm, maksimāli 160 mW / diode). Tas nozīmē, ka taukus mērķtiecīgi var sadalīt gandrīz visās ķermeņa zonās bez anestēzijas, operācijas vai dīkstāves, pat bez apsārtuma vai ādas kairinājuma. 30 minūšu vidukļa apstrāde var samazināt apkārtmēru līdz 3 cm. Pilnīga desmit līdz piecpadsmit daļu apstrāde parasti ir krietni lielāka par 10 cm.

Ārstēšanas laikā ar lipo lāzeru komplektā iekļautie mīkstie lāzera stari iekļūst ādā un padara tauku šūnu virsmu tik porainu, ka liekie tauki var izkļūt. Tas tiek nogādāts no limfātiskās sistēmas uz nierēm vai zarnu. Tas samazina atsevišķu tauku šūnu lielumu, kā rezultātā samazinās vēdera, augšstilbu un augšdelmu apkārtmērs. Lāzera stari neuzbrūk ādas, asinsvadu un nervu šūnām. Procedūra nesatur sāpes un blakusparādības. Ārstēšanas nodaļa sastāv no 30 minūšu lipo lāzera procedūras. Lai paātrinātu izšķīdušo tauku noņemšanu, ieteicams veikt sekojošu masāžu.

Pirms terapijas sērijas sākuma notiek konsultācijas ar terapeitu par jūsu bažām un mērķiem. Tiek reģistrēts faktiskais stāvoklis (tauku satura, ūdens satura, svara, tilpuma utt. Mērīšana) un tiek noteikta jums personīgi piemērota ārstēšanas procedūra. Tiek parādītas tam plānotās ierīces, apskatīts to darbības režīms, definēti ekspozīcijas laiki, cikli un atkārtojumu skaits.

Lipo lāzera procedūras nav invazīvas. Jūs neko nejūtat. Šī tehnoloģija gadu desmitiem ir izmantota dažādos biomedicīnas lietojumos.
Lai gan izmērāmi rezultāti parasti ir pieejami pēc pirmās apstrādes (apjoma samazināšana, tauku procentuālais daudzums vai svars), pastāvīgam rezultātam ir nepieciešama 10–15 vienību terapijas sērija 2 mēnešu laikā.

Iespējamās ārstēšanas vietas ir vēdera, augšstilbu, augšdelmu, ceļgalu, dubultzoda, teļu, muguras, sēžamvietas, gurni.

Ārstēšanas dienā un nākamajā dienā jāizvairās no ogļhidrātiem, jo tie nodrošina, ka tauki, kas jau ir izšķīduši, tiek atkārtoti uzglabāti (citās vietās). Tādējādi ogļhidrāti neitralizētu vēlamo efektu. Lai iegūtu ilgstošu efektu, ir svarīgi mainīt ēšanas paradumus, kā arī sporta aktivitātes vairākas reizes nedēļā.

Ārstēšana ar lipo lāzeru ir viena no visnovatoriskākajām metodēm, lai ārstētu spītīgas tauku vietas, kas nereaģē uz uzturu un fiziskām aktivitātēm.
Lipo lāzera procedūras palīdz radīt ātru jaunu un uzlabotu izskatu bez sāpēm vai diskomforta.

 • 1 procedūra 30 min.

  20.00 Euro

Ārstēšanu ar lipo lāzeru veiks, ja klients iepriekš ir devis medicīnisku izziņu, kurā norādīts, ka neviena no minētajām kontrindikācijām, piemēram, paaugstināts asinsspiediens, sirds slimības, astma, dziļo kāju tromboze vai elektrokardiostimulatora nēsāšana, nav klāt.

Mezoterapija

Ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas zemādā ar mērķi sašķelt tauku uzkrājumus, stimulēt toksīnu un liekā šķidruma izvadīšanu. 

Celulīta un tauku uzkrājumu novēršanai pielieto speciālus homeopātisku un allopātisku preparātu, vitamīnu un mikroelementu „kokteiļus”, kas ir spēcīgi lipolītiķi (sašķeļ taukus). Ārstnieciskie „kokteiļi” tiek ievadīti zemādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga.

GUAM

Kompleksa ķermeņa atjaunošanas un notievēšanas programma ar jūras aļģu GUAM (Itālija) palīdzību. Kompleksa iedarbība vienlaikus vairākos virzienos.

 • intensīva ādas atjaunināšana
 • taukaudu samazināšana
 • celulīta ārstēšana
 • kompleksā organisma atjaunošana
 • nervu sistēmas nostiprināšana

Organisma vielmaiņas un hormonu regulācija šūnu un audu līmenī, kas ļauj ietekmēt novecošanās un liekā svara rašanās iemeslus.

Aļģu maska krūšu formas uzlabošanai.

 • 1 procedūra

  17.00 Euro

  Paredzēta krūšu audu neestētiskas noslīdēšanas korekcijai. Procedūra nostiprinoši iedarbojas uz krūšu ādu, veicina ātru vingruma un ādas tonusa atjaunošanos. Procedūras ilgums 30 minūtes, ieteicamas 8 - 10 procedūras.

Pretcelulīta maska no aļģēm.

 • Augšstilbu ietīšana

  39.00 Euro

 • Augšstilbu un vēdera ietīšana

  43.00 Euro

  Efektīvs un pilnīgi dabisks produkts ar unikālām īpašībām. Procedūras rezultātā, iespējams sasniegt ievērojamu ādas reljefa izlīdzināšanos un padarīt ādu elastīgāku un tvirtāku. Gurnu apkārtmēra samazināšanās no 3 līdz 5 centimetriem. Procedūras ilgums 70 minūtes. Ieteicamais kurss 8-10 reizes 3 nedēļu laikā. Procedūrā iekļauta arī vispārējā klasiskā masāža.

Aļģu maska roku ādas nostiprināšanai.

 • Procedūras ilgums 20 minūtes

  7.00 Euro

  Procedūru pievieno visām augstākminētajām procedūrām.

Kontrindikācijas: tromboflebīts un varikozo vēnu paplašinājums (mezglainā forma).

RF-LIFTINGS

RF-LIFTINGS

Aizmirstiet par dārgām, ilgām un sāpīgām ķirurģiskām procedūrām, lai atgūtu savas ādas jauneklīgo izskatu un perfektās aprises! RF liftinga procedūra ķermenim!

Radiofrekvences liftings (RF) ir unikāla ķermeņa atjaunošanas tehnoloģija, kas iedarbojas uz ādu, pielietojot kontrolējamo dziļu audu iesildīšanu - tā atjauno kalogēna izstrādi, samazina ķermeņa apjomu un celulītu.

Rezultāts redzams jau pēc pirmās procedūras, bet pilnam efektam ieteicams iziet vismaz 6-10 procedūru kursu.Rezultāts redzams jau pēc pirmās procedūras, bet pilnam efektam ieteicams iziet vismaz 6-10 procedūru kursu.Rezultāts redzams jau pēc pirmās procedūras, bet pilnam efektam ieteicams iziet vismaz 6-10 procedūru kursu.

Radiofrekvences liftings:

 • Dziļās dermas iesildīšana un liftings stimulē dabīgu kolagēna izstrādi ādā, kas nodrošina ilgstošu atjaunināšanās efektu
 • Termiskais efekts aktivizē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā samazinās grumbiņas, bet āda manāmi atgūst tās svaigo, mirdzošo izskatu
 • No jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas karkass, kas nostiepj ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu
 • Āda saņem jaunu reģenerējošu un atjaunojošu grūdienu
 • Uzlabojas mikrocirkulācija, tiek novērsti asins sastrēgumi kapilāros
 • Atjaunojas asinsvadu sieniņu elastīgums un caurlaidība
 • Atjauno tauku šūnu spēju uzturēt pareizu tauku apmaiņu
 • Atjaunojas dabiskie pretnovecošanas procesi
 • Pazūd krunciņas, palēninās ādas novecošanās procesi
 • Procedūra piesātina ādu ar visām tai nepieciešamajām vielām

Rezultāts redzams jau pēc pirmās procedūras, bet pilnam efektam ieteicams iziet vismaz 6-10 procedūru kursu.

Iegūtais efekts no procedūras:

 • radioviļņu liftinga procedūru kurss ļauj saglabāt ādas "nostiepuma" efektu laika posmam no 1 līdz pusotram gadam
 • asinsrites uzlabojums
 • ādas jaunināšana un reģenerācija
 • celulīta likvidācija
 • ādas blīvuma un elastības uzlabojums

Kontrindikācijas: hroniskas ādas saslimšanas, nosliece uz onkoloģiskām saslimšanām vai audzēji pagātnē, infekciju slimības, herpes, ādas iekaisumi, apsārtumi apstrādājamajā zonā, nosliece uz keloīdo rētu veidošanos, ļaundabīgi un labdabīgi jaunveidojumi apstrādes zonā, kardiostimulators, akūtas infekcijas slimības, metāliski implanti apstrādes zonā.

 • 1 procedūra

  25.00 - 35.00 Euro

  Procedūras ilgums 25-40 min. Kurss 6 - 10 procedūras.

Ultraskaņas prieki ķermenim (iekārta - PHYSIOMED-IONOSON-Germany)

Ultraskaņa sadala tauku šūnas, rētaudus, fibrozes infiltratus un veicina to uzsūkšanos.

 • Produkts , kas pielietots: Carnitin (Weyergans-Germany)

  33.00 Euro

  Ar šo aparātu var apstrādāt rokas, vēderu, augšstilbus.

 • Bez Carnitin procedūras cena ir

  15.00 Euro

 • Celulīta ārstēšana

 • Galife sindroms

 • Saistaudu nostiprināšana

 • Strijas - 1 procedūra

  19.00 Euro

  jāveic procedūru katru otro vai trešo dienu 10-12 seansus

 • Rētas ārstēšanai - 1 procedūra

  12.00 Euro

  Ieteicamais kurss 10-16 reizes

 • Pēdu kārpas - 1 procedūra

  12.00 Euro

Strijas ārstēšana

Mikroadatu terapija, izmantojot mezorolleru - INNO-ROLLER 

Mikroadatu terapija, izmantojot mezorolleru - INNO-ROLLER

Pēdējos gados ir novērojama pastiprināta pacientu interese par iespēju saglabāt ārējo izskatu bez ķirurģiskas iejaukšanās, ar mazāk agresīvām metodēm, starp kurām arvien lielāka nozīme ir transdermālajām sistēmām (TDS). Pēdējā laikā dermatologu, plastisko ķirurgu un citu estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas speciālistu vidū lielu popularitāti iekaro mikroadatu terapija ar rollera izmantošanu – pietiekoši vienkārša tehnoloģija, kas ļauj stimulēt kolagēna sintēzi ādā (PCI). Pēdējie klīniskie pētījumi parādīja, ka mezorolleru lietošanas rezultāti ir salīdzināmi un daudzos gadījumos pat efektīvāki par tādām ablācijas procedūrām kā ādas slīpēšana ar lāzeru, dermabrāzija un ķīmiskais pīlings. Pie tam ādas atjaunošanās noteik bez jebkādām atrofiskām izmaiņām. Procedūru var veikt uz jebkura ādas laukuma, pat tur, kur pīlingi un lāzera procedūras parasti netiek veiktas. To var veikt uz kakla, rokām, dekoltē zonā, uz vēdera, gurniem. Metode arī izmantojama krunciņu korekcijai ap lūpām, krunciņu novēršanai uz apakšējā plakstiņa, ļenganas roku ādas ar fotobojājumu pazīmēm terapijai, kā arī uz kājām. Šī procedūra veiksmīgi tiek izmantota striju, pēc aknes un pēc apdegumu rētu korekcijai, kā rezultātā tās ievērojami izlīdzinās un kļūst praktiski neredzamas, kā arī kompleksai alopecijas ārstēšanai.

Mezoroller lietošana lieliski sader gan ar injekciju metodēm, tādām kā mezoterapija, biorevitalizācija, kontūrplastika, gan arī ar kosmētiskajām procedūrām.

Inno Rolleris – jauna, 2009. gadā izstrādāta mikroadatu rolleru paaudze. Tas ir vienkāršs un augsti efektīvs instruments, kurš ir lieliski sevi rekomendējis neablatīvo ādas kopšanas procedūru jomā. Tā darbība pamatojas uz ādas stimulāciju ar mikroadatām.

Kāda ir procedūras būtība?

Mezorollera adatas iekļūst epidermā to nenoņemot, bet it kā pastumjot šūnas. Adatas ieiet ādā noteiktā leņķī, pēc tam, atkarībā no rullīša pārvietošanas, iekļūst dziļāk un, noslēgumā, no ādas iznāk jau citā leņķī. Tam pateicoties audos formējas liekta adatas kustības trajektorija. Epiderma un tās raga slānis, tai skaitā, tiek bojāti daļēji: caurdūrumu lielums līdzinās četru šūnu izmēram. Ādas dabiskās reakcijas uz traumu rezultātā veidojas kolagēna sintēzes transkutānās indukcijas (PCI) efekts.

Mezo-rollera lietošanas indikācijas:

 • Ādas turgora atjaunošana, sejas ovāla ādas uzlabošana, „dubultzoda” zonas samazināšana.
 • Krunku izlīdzināšana
 • Kakla, dekoltē zonas, roku delnu ādas atjaunošana
 • Alopecijas ārstēšana
 • Pigmentācijas novēršana: melazma, hloazma, saules lentigo, sarežģījumi pēc ādas slīpēšanas ar lāzeru
 • Rētu, striju, ādas poru sašaurināšanās novēršana
 • Celulīta ārstēšana

Mikroadatu terapija izmatojot mezorolleru – droša un augsti efektīva procedūra. Tā ir vienkārša izpildīšanā un tai piemīt virkne neapstrīdamu priekšrocību:

 • Mazinvazīva metodika
 • Nav komplikāciju
 • Īss reabilitācijas periods
 • Visiem ādas tipiem
 • Savienojamība ar citām metodēm
 • Ekonomiska efektivitāte

 • Vienas procedūras cena (līdz 60 min.)

  35.00 - 50.00 Euro

  atkarībā no izvēlētā mezokokteiļa

Ieteicamais procedūru skaits: 6-8. 3 līdz 6 mēnešu laika posmā ieteicama viena uzturošā procedūra.

Ultraskaņas prieki ķermenim (iekārta - PHYSIOMED-IONOSON-Germany)

Ultraskaņa sadala tauku šūnas, rētaudus, fibrozes infiltratus un veicina to uzsūkšanos.

 • Produkts , kas pielietots: Carnitin (Weyergans-Germany)

  33.00 Euro

  Ar šo aparātu var apstrādāt rokas, vēderu, augšstilbus.

 • Bez Carnitin procedūras cena ir

  15.00 Euro

 • Celulīta ārstēšana

 • Galife sindroms

 • Saistaudu nostiprināšana

 • Strijas - 1 procedūra

  19.00 Euro

  jāveic procedūru katru otro vai trešo dienu 10-12 seansus

 • Rētas ārstēšanai - 1 procedūra

  12.00 Euro

  Ieteicamais kurss 10-16 reizes

 • Pēdu kārpas - 1 procedūra

  12.00 Euro

ĀRSTĒJAM STRIJAS ar Dermodinamic TRI-AKTIVE

Ātri samazinām ķermeņa apkārtmērus un palīdzam atgūt figūras kāda bija pirms grūtniecības, ārstējam strijas. Lielisks palīgs jaunajām māmiņam pēcdzemdības periodā ir jaunākās paaudzes aparāts Dermodinamic TRI-AKTIVE. Ar ši aparāta palīdzību var samazināt ķermeņa apkārtmērus, uzlabot ādas elastību, kā arī novērst pēcdzemdību strijas.

Metode bāzēta uz trīs galveniem principiem:

 1. Lāzera stari nokļūstot derma slāņos stimulē kolagēna šķedras/ Kā arī uzlabojas limfodrenāža un asins cirkulācija. Nostiprinās saisdaudi.
 2. Vakuummasaža veic dziļu limfodrenāžu, organisms attīras no liekā šķidruma un toksīniem.
 3. Zemā temperatūra likvidē ādas pietūkumu, uzlabojas ādas tonuss.

Masējot strijas ar TRI-AKTIVE aparātu, veco "sarauto" šūnu vietā aktīvi veidojas jaunas šūnas/ Pie kam, jo ātrāk terapija uzsākta, jo efektīvāks rezultāts!

 • Strijas ārstēšana

  15.00 - 30.00 Euro

  Procedūras ilgums 25-45 min. Rekomendējamais kurss: 10-12 procedūras.

Tūskas mazināšana

Lāzera dermodinamikas procedūra TRI-AKTIV 

Efektīva tūskas un šķidruma stāzes audos novēršanas procedūra ar barolāzera kriolimfodrenāžu. Neaizvietojama atjaunošanas metode pēc liposakcijas un vēnu sklerotizācijas, tūskaina celulīta gadījumā.

Par procedūru

ПProcedūra tiek veikta ar sistēmu DEKA pielietojot lāzera manipulu un ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas atvēsināšanu. 

Pateicoties dziļai lāzera stimulācijai, aktivējas arteriāli-venozā un limfātiskā mikrocirkulācija. Vienlaicīgi notiek dermas masāža ar ritmisku aspirāciju, kas lieliski drenē audus, nodrošina to mobilizāciju, novēršot pat pašu spēcīgāko tūsku. Lokāla atvēsināšana līdz 20 grādiem, iedarbojoties kopā ar lāzeru, veic ādas un asinsvadu fitnesu, atjauno to vingrumu. Šī trīskāršā iedarbība ļauj novērst izteiktās un slēptās tūskas formas, celulīta tūskaino stadiju, veicina efektīvu audu atjaunošanu pēc liposakcijas.

 • Lāzera dermodinamikas procedūra (līdz 45 min)

  no 26.00 Euro

 • 6 lāzera dermodinamikas procedūras

  160.00 Euro

 • 10 lāzera dermodinamikas procedūras

  260.00 Euro

 • Uzturošā procedūra pēc procedūru kursa

  26.00 Euro

GUAM

Kompleksa ķermeņa atjaunošanas un notievēšanas programma ar jūras aļģu GUAM (Itālija) palīdzību. Kompleksa iedarbība vienlaikus vairākos virzienos.

 • intensīva ādas atjaunināšana
 • taukaudu samazināšana
 • celulīta ārstēšana
 • kompleksā organisma atjaunošana
 • nervu sistēmas nostiprināšana

Organisma vielmaiņas un hormonu regulācija šūnu un audu līmenī, kas ļauj ietekmēt novecošanās un liekā svara rašanās iemeslus.

Aļģu maska krūšu formas uzlabošanai.

 • 1 procedūra

  17.00 Euro

  Paredzēta krūšu audu neestētiskas noslīdēšanas korekcijai. Procedūra nostiprinoši iedarbojas uz krūšu ādu, veicina ātru vingruma un ādas tonusa atjaunošanos. Procedūras ilgums 30 minūtes, ieteicamas 8 - 10 procedūras.

Pretcelulīta maska no aļģēm.

 • Augšstilbu ietīšana

  39.00 Euro

 • Augšstilbu un vēdera ietīšana

  43.00 Euro

  Efektīvs un pilnīgi dabisks produkts ar unikālām īpašībām. Procedūras rezultātā, iespējams sasniegt ievērojamu ādas reljefa izlīdzināšanos un padarīt ādu elastīgāku un tvirtāku. Gurnu apkārtmēra samazināšanās no 3 līdz 5 centimetriem. Procedūras ilgums 70 minūtes. Ieteicamais kurss 8-10 reizes 3 nedēļu laikā. Procedūrā iekļauta arī vispārējā klasiskā masāža.

Aļģu maska roku ādas nostiprināšanai

 • Procedūras ilgums 20 minūtes

  7.00 Euro

  Procedūru pievieno visām augstākminētajām procedūrām.

Kontrindikācijas: tromboflebīts un varikozo vēnu paplašinājums (mezglainā forma).

Masāžas

 • Masāža ar aromātiskajām eļļām

  50.00 Euro

 • Klasiskā ķermeņa masāža - 60 minūtes

  50.00 Euro

 • Muguras masāža - 30 minūtes

  35.00 Euro

Roku ādas nostiprināšana

 Intensīvas lāzerterapijas TRI-AKTIVE (Itālija) 

Intensīvas lāzerterapijas TRI-AKTIVE (Itālija) procedūras, kas ļauj saglabāt veselu un skaistu ādu, kā arī palīdz likvidēt nevēlamas, estētiskas problēmas.

 • Izstieptās ādas savilkšana, muskulatūras nostiprināšana - 10 minūtes

  6.00 Euro

  Procedūru var pievienot gan sejas, gan ķermeņa procedūrām. Ļoti efektīvi ir apvienot procedūras ķermenim ar ķermeņa ietīšanu, lietojot jūras aļģu produktus (GUAM).

GUAM

Kompleksa ķermeņa atjaunošanas un notievēšanas programma ar jūras aļģu GUAM (Itālija) palīdzību. Kompleksa iedarbība vienlaikus vairākos virzienos.
 • intensīva ādas atjaunināšana
 • taukaudu samazināšana
 • celulīta ārstēšana
 • kompleksā organisma atjaunošana
 • nervu sistēmas nostiprināšana

Organisma vielmaiņas un hormonu regulācija šūnu un audu līmenī, kas ļauj ietekmēt novecošanās un liekā svara rašanās iemeslus.

Aļģu maska roku ādas nostiprināšanai.

 • Procedūras ilgums 20 minūtes

  15.00 Euro

Kontrindikācijas: tromboflebīts un varikozo vēnu paplašinājums (mezglainā forma).

Strādājam ar apdrošināšanas polisēm!