top of page
bgImage

HIFU SMAS liftings

Skaņa, kas rada skaistumu

ULTRASONISKS SMAS LIFTINGS ir jauna, efektīvāka un drošāka ādas atjaunošanas un mīksto sejas audu atjaunošanas metode, kas ļauj pagriezt laiku atpakaļ 30-60 minūtēs! Šī ir tehnika, kas radīta tiem, kuri nav gatavi veikt plastisko ķirurģiju, bet vēlētos būtiski savelkt ādu. Šī ir vienīgā procedūra, kuras iedarbība nav vērsta uz ādu, bet gan uz pamatā esošo muskuļu aponeirotisko slāni (SMAS). Ultraskaņas SMAS liftingam nav nepieciešama rehabilitācija.

 

SMAS liftingam nav analogu. Šī ir vienīgā procedūra, kas ietekmē 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm dziļumu un sasniedz muskuļu aponeirotisko slāni. Ultraskaņas SMAS pacelšana ir lieliski apvienota ar citām aparatūras un iesmidzināšanas tehnoloģijām, jo tai ir savs pielietojuma punkts.

Indikācijas SMAS liftingam

Galvenās SMAS pacelšanas indikācijas ir:

 • pietūkums;

 • krāsošanas somas;

 • samazināts ādas tonis;

 • liels tauku spilventiņš vaigu zonā;

 • tauku nogulsnes zodā un vēderā kopā ar vāju ādu šajās vietās;

 • izplūdusi ovāla seja.

 • izteiktas nasolabiālas krokas;

 • dubultzods.

Blakus efekti:

 • diskomforts vai sāpes procedūras laikā (atkarībā no pacienta jutīguma, apstrādātās vietas izmēra un dziļuma);

 • dažas dienas pēc procedūras - paaugstināta ādas jutība;

 • pietūkums un eritēma, kas izzūd 48 stundu laikā;

 • retos gadījumos var veidoties hematomas, kas izzūd 72 stundu laikā;

 • paaugstināta ķermeņa temperatūra, kas normalizējas 48 stundu laikā.

 • 2-3 nedēļu laikā apstrādātie mīkstie audi būs nedaudz sāpīgi, kā pēc intensīvas fiziskas slodzes.

Kontrindikācijas (ja HIFU nevar veikt):

 • lokāls ādas iekaisums - vaļējas brūces vai izsitumi (piemēram, pinnes)

 • aktīvas sistēmiskas ādas slimības, kas var kavēt dzīšanas procesus

 • akūtas vīrusu slimības (piemēram, herpes simplex)

 • grūtniecība

 • cukura diabēts

 • onkoloģiskās slimības

 • pildvielas

 • implantētas elektriskās ierīces

 • autoimūnas slimības.

Cik ātri ir redzami rezultāti?

Liftinga efekts ir redzams uzreiz, bet, ņemot vērā to, ka pēc 3 mēnešiem notiek jaunu kolagēna un elastīna šķiedru veidošanās, atjaunojošo rezultātu var novērtēt dažu mēnešu laikā pēc procedūras. Rezultāts saglabājas 1,5-2 gadus.

Ja vēlaties, procedūru var atkārtot pēc gada.

Procedūras izmaksas

Все лицо и шея - 490 EUR
Все лицо - 440 EUR
Веки и лоб - 170 EUR
Подбородок и щёки - 300 EUR
Подбородок - 200 EUR
Подбородок и шея - 250 EUR
Колени - 200 EUR
Живот - 250 EUR

HIFU.jpg

Sejas ovāla nostiprināšana

Укрепление овала лица

Sejas skulpturēšanas procedūra ar lāzera sistēmu DEKA TRI-AKTIVE

Procedūra, kas savā atjaunojošajā efektā vēl nebijusi, ļauj veidot savu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Sistēma nodrošina efektīvu neķirurģisku sejas un kakla ādas liftingu, likvidējot lieko ādu vaigos un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla.

Vairāk par procedūru

Procedūras laikā speciālists ar masāžas kustībām konsekventi ietekmē visas sejas un kakla zonas.
speciālists izmanto lāzerroku ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas dzesēšanu. Šajā procedūras posmā, pateicoties dziļai lāzerstimulācijai, tiek aktivizēta arteriovenozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaikus stimulējot fibroblastu (šūnas, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību. Ritmiskā vakuummasāža lieliski nosusina audus, mobilizē tos, atjauno ādas elastību. Un lokālā dzesēšana, iedarbojoties kopā ar lāzeru, novērš pat visspēcīgāko pietūkumu un nodrošina ādas piemērotību. Šī trīskāršā darbība ļauj ādai iegūt izcilu tonusu un elastību.

Procedūras ilgums - 50 minūtes:

- muguras masāža - 5 minūtes

- sejas masāža - 25 minūtes 

- maska pēc ādas tipa 

- 15 minūtes - krējums

Procedūru cena                                                                        40.00 Euro

 

10 procedūru kurss                                                                350.00 Euro

 

DSC_0849.jfif
DSC_0866.jfif

Radioliftings (RF-liftings)

Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (vienpolāri un bipolāri radiofrekvences) iekļūst dziļi ādā, enerģija kontrolēta siltuma veidā izraisa ar vecumu izstieptu kolagēna šķiedru kontrakciju, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas audu savienojumu. Notiek spēcīga ādas audu un struktūru uzsilšana (ar virsmas dzesēšanu), un pateicoties tam, tiek atjaunota spēcīga jaunā kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulēšana, tiek atjaunota asinsvadu elastība.

Jūs varat panākt redzamu dabisku sejas liftingu, likvidēt lieko ādu uz vaigiem un zoda, kā arī efektīvi izlīdzināt sejas un kakla grumbas.

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

Efekti:

 • Atjaunojošs liftinga efekts, vizuāla grumbu samazināšanās jau pēc pirmās procedūras,

 • Atjaunošanas efekts pastiprinās procedūru kursa gaitā un 6 mēnešus pēc tam,

 • Ilgstošs atjaunošanas efekts, pateicoties kolagēna aktīvās izstrādes stimulācijai,

 • Ādas novecošanās procesu samazināšana 2 gadu laikā,

 • palīdz cīnīties pret celulītu un strijām,

 • novērš kuperozi un akni,

 • izlīdzina rētas.

Kontrindikācijas:

 • grūtniecība un zīdīšana; 

 • herpes; 

 • nesaauguši brūces; 

 • ar ļaundabīgiem audzējiem; 

 • ir elektrokardiostimulatori un/vai implanti.

Procedūru cena  40.00 - 50.00 Euro

IMG_2112.png
Радиолифтинг (RF-лифтинг)

Mezoterapija

Procedūra tādu zāļu ievadīšanai ādā, kas to pilnībā un pastāvīgi mitrina.

Mezoterapija tiek izmantota dažādu estētisku problēmu novēršanai – ādas šūnu pašatveseļošanās stimulēšanai. Izmantojot šo metodi, var likvidēt celulītu, samazināt fibrozi, strijas, noārdīt tauku šūnas, stiprināt saistaudus, stiprināt asinsvadu sieniņas rosacejas gadījumā, mazināt tūsku, stimulēt asinsriti, limfas plūsmu, bagātināt audus ar skābekli, un uzlabo ādas mikrocirkulāciju, tonusu un elastību.

Vairāk par procedūru

Mezoterapija ir terapeitiska metode ārstniecisko vielu ievadīšanai ādā. Efektīvai ādas mitrināšanai speciāliste gatavo īpašus kokteiļus no homeopātisko un alopātisko preparātu, hialuronskābes, vitamīnu un mikroelementu, kam piemīt lieliskas mitrināšanas spējas. "Kokteilis" tiek ievadīts ādā ar ļoti tievu un īsu adatu mikrodevām, procedūra ir nesāpīga.

Grumbas

Морщины

Biorevitalizācija ar IAL-Sistēmu

Injekcijas metodes efektīvai priekšlaicīgas novecošanās novēršanai ar dažādiem hialuronskābes preparātiem. 

Vairāk par procedūru

Biorevitalizācija ir hialuronskābes intradermālu injekciju metode. Hialuronskābe ir dabiska un ļoti svarīga cilvēka ādas sastāvdaļa. Ar vecumu tā daudzums samazinās un āda kļūst ļengana (zaudē tonusu), dehidrēta. Hialuronskābes ievadīšana kompensē deficītu un veicina savas hialuronskābes ražošanu, kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, pilnīgu ādas piesātinājumu ar mitrumu, kā rezultātā tiek atjaunots tonuss un elastība un sīkās grumbiņas. pazust.

Injekcijas procedūra dabīgai audu bioreģenerācijai šūnu līmenī. Procedūras mērķis: dabisko fizioloģisko procesu atjaunošana audos, novecošanās procesa palēnināšana, savas hialuronskābes deficīta aizpildīšana ādā, tonusa atjaunošana. Sniedz tūlītējus un redzamus rezultātus!

Tas tiek pieteikts:

 1. Mazo krunciņu korekcija.

 2. Mīmisko un gravitācijas grumbu samazināšana.

 3. Ādas dermas struktūras rekonstrukcija un nostiprināšana.​

 

Procedūru cikls ietver 2 fāzes.

Pirmā ir ātra audu biorevitalizācija, atjaunošana, stimulēšana un mitrināšana ar IAL-SYSTEM hialuronskābes palīdzību (1-2 reizes ar 15 dienu intervālu).

Procedūras cena 135.00 EUR.

Otrais ir IAL-SYSTEM ACP ieviešana, kas rada bioloģiski aktīvo G.K. "depo" ilgstošai darbībai un rezultāta uzturēšanai.

 

Procedūras cena 155.00 EUR.


Ieteicamais kurss ir 1 reizi gadā.

Intensīvas lāzerterapijas  DEKA-TRI-AKTIVE (Itālija)

Procedūra, kas savā atjaunojošajā efektā vēl nebijusi, ļauj veidot savu ideālo sejas formu bez plastiskās operācijas! Sistēma nodrošina efektīvu neķirurģisku sejas un kakla ādas liftingu, likvidējot lieko ādu vaigos un zoda zonā, izlīdzinot grumbas uz sejas un kakla. 

Saīsina un nostiprina izstieptos sejas muskuļus, savelk sejas un kakla ādu, veido izteiksmīgu sejas ovālu, palielina ādas elastību, samazina dziļās mīmikas rievas, smalkās krunciņas, atjauno elastīna un kolagēna sintēzi dziļi audi.Pazūd nogurušas sejas izteiksme. Seja izskatās jaunāka un svaigāka.

Vairāk par procedūru

Procedūras laikā speciālists ar masāžas kustībām konsekventi ietekmē visas sejas un kakla zonas.


speciālists izmanto lāzerroku ar ritmisku aspirācijas masāžu un ādas virsmas dzesēšanu. Šajā procedūras posmā, pateicoties dziļai lāzerstimulācijai, tiek aktivizēta arteriovenozā un limfātiskā mikrocirkulācija, vienlaikus stimulējot fibroblastu (šūnas, kas ražo elastīna un kolagēna šķiedras) darbību.

Ritmiskā vakuummasāža lieliski nosusina audus, mobilizē tos, atjauno ādas elastību.  Lokālā dzesēšana, kas darbojas kopā ar lāzeru, novērš pat vissmagāko pietūkumu un nodrošina ādas piemērotību. Šī trīskāršā darbība ļauj ādai iegūt izcilu tonusu un elastību.

1 procedūra                                       30.00 Euro

 

10 procedūras                                 260.00 Euro

 

* Kurss 10 reizes, ieteicams 1-2 reizes nedēļā. 

 

DSC_08792.jpg
DSC_0877.jfif

Radioliftings (RF-liftings)

Noteiktas frekvences elektromagnētiskie viļņi (radioviļņi) iekļūst dziļi ādā, enerģija, kontrolēta siltuma veidā, izraisa kolagēna šķiedru, „izstieptu” gadu gaitā, saīsināšanu, t.i. samazina ādas virsmu un nodrošina labu ādas un zemādas šūnaudu savienojumu. Notiek spēcīga audu un ādas struktūru uzkarsēšana (ar vienlaicīgu virspusēju atdzesēšanu) un pateicoties tam notiek spēcīga jauna kolagēna, elastīna, hialuronskābes sintēzes stimulācija, atjaunojas asinsvadu tonuss. 

Tikai pateicoties šādai unikālajai iedarbību kombinācijai var sasniegt redzamu dabisku sejas liftingu, vaigu un zoda zonas noslīdējušas ādas novēršanu un efektīvu grumbu uz sejas un kakla izlīdzināšanu. 

Vairāk par procedūru

„Skulpturēšanas” procedūrai nav nepieciešama anestēzija. Procedūras gaita un iedarbību veidu apvienošana tiek veidota individuāli, atkarībā no organisma stāvokļa un klienta vajadzībām. Procedūra nav atkarīga no sezonas, to var veikt arī uz iedegušas ādas. Lai sasniegtu noturīgus rezultātus, tiek rekomendēts procedūru kurss ne mazāk kā 6 procedūras 1 reizi nedēļā. Pie tam efekts rodas uzreiz un sasniedz savu maksimālo un noturīgo rezultātu 4 mēnešu laikā no kursa sākuma.

Procedūru cena  40.00 - 50.00 Euro

Mezoterapija

Procedūra tādu zāļu ievadīšanai ādā, kas to pilnībā un pastāvīgi mitrina.

Mezoterapija tiek izmantota dažādu estētisku problēmu novēršanai – ādas šūnu pašatveseļošanās stimulēšanai. Izmantojot šo metodi, var likvidēt celulītu, samazināt fibrozi, strijas, noārdīt tauku šūnas, stiprināt saistaudus, stiprināt asinsvadu sieniņas rosacejas gadījumā, mazināt tūsku, stimulēt asinsriti, limfas plūsmu, bagātināt audus ar skābekli, un uzlabo ādas mikrocirkulāciju, tonusu un elastību.

Vairāk par procedūru

Mezoterapija ir terapeitiska metode ārstniecisko vielu ievadīšanai ādā. Efektīvai ādas mitrināšanai speciāliste gatavo īpašus kokteiļus no homeopātisko un alopātisko preparātu, hialuronskābes, vitamīnu un mikroelementu, kam piemīt lieliskas mitrināšanas spējas. "Kokteilis" tiek ievadīts ādā ar ļoti tievu un īsu adatu mikrodevām, procedūra ir nesāpīga.

Proceduru cena (līdz 60 min.)   45.00 - 60.00 Euro

 

Mezoterapijas procedūras izpilda tikai kursa veidā. Procedūru skaitu variē atkarībā no problēmām.

INNO-ROLLER - Jaunības injekcijas

INNO-ROLLER - Инъекции молодости

Mikroadatu terapija ar INNO-ROLLER

Pēdējos gados ir novērojama pastiprināta pacientu interese par iespēju saglabāt ārējo izskatu bez ķirurģiskas iejaukšanās, ar mazāk agresīvām metodēm, starp kurām arvien lielāka nozīme ir transdermālajām sistēmām (TDS). Pēdējā laikā dermatologu, plastisko ķirurgu un citu estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas speciālistu vidū lielu popularitāti iekaro mikroadatu terapija ar rollera izmantošanu – pietiekoši vienkārša tehnoloģija, kas ļauj stimulēt kolagēna sintēzi ādā (PCI). Pēdējie klīniskie pētījumi parādīja, ka mezorolleru lietošanas rezultāti ir salīdzināmi un daudzos gadījumos pat efektīvāki par tādām ablācijas procedūrām kā ādas slīpēšana ar lāzeru, dermabrāzija un ķīmiskais pīlings. Pie tam ādas atjaunošanās noteik bez jebkādām atrofiskām izmaiņām. Procedūru var veikt uz jebkura ādas laukuma, pat tur, kur pīlingi un lāzera procedūras parasti netiek veiktas. To var veikt uz kakla, rokām, dekoltē zonā, uz vēdera, gurniem. Metode arī izmantojama krunciņu korekcijai ap lūpām, krunciņu novēršanai uz apakšējā plakstiņa, ļenganas roku ādas ar fotobojājumu pazīmēm terapijai, kā arī uz kājām. Šī procedūra veiksmīgi tiek izmantota striju, pēc aknes un pēc apdegumu rētu korekcijai, kā rezultātā tās ievērojami izlīdzinās un kļūst praktiski neredzamas, kā arī kompleksai alopecijas ārstēšanai.

Mezorolleu lietošana lieliski sader gan ar injekciju metodēm, tādām kā mezoterapija, biorevitalizācija, kontūrplastika, gan arī ar kosmētiskajām procedūrām.

Inno Rolleris – jauna, 2009. gadā izstrādāta mikroadatu rolleru paaudze. Tas ir vienkāršs un augsti efektīvs instruments, kurš ir lieliski sevi rekomendējis neablatīvo ādas kopšanas procedūru jomā. Tā darbība pamatojas uz ādas stimulāciju ar mikroadatām.

Kāda ir procedūras būtība?

Mezorollera adatas iekļūst epidermā to nenoņemot, bet it kā pastumjot šūnas. Adatas ieiet ādā noteiktā leņķī, pēc tam, atkarībā no rullīša pārvietošanas, iekļūst dziļāk un, noslēgumā, no ādas iznāk jau citā leņķī. Tam pateicoties audos formējas liekta adatas kustības trajektorija. Epiderma un tās raga slānis, tai skaitā, tiek bojāti daļēji: caurdūrumu lielums līdzinās četru šūnu izmēram. Ādas dabiskās reakcijas uz traumu rezultātā veidojas kolagēna sintēzes transkutānās indukcijas (PCI) efekts.

Mezo-rollera lietošanas indikācijas:

 • Ādas turgora atjaunošana, sejas ovāla ādas uzlabošana, „dubultzoda” zonas samazināšana,

 • Krunku izlīdzināšana,

 • Kakla, dekoltē zonas, roku delnu ādas atjaunošana,

 • Alopecijas ārstēšana,

 • Pigmentācijas novēršana: melazma, hloazma, saules lentigo, sarežģījumi pēc ādas slīpēšanas ar lāzeru,

 • Rētu, striju, ādas poru sašaurināšanās novēršana.

Mikroadatu terapija izmatojot mezorolleru – droša un augsti efektīva procedūra. Tā ir vienkārša izpildīšanā un tai piemīt virkne neapstrīdamu priekšrocību:

 • Mazinvazīva metodika,

 • Nav komplikāciju,

 • Īss reabilitācijas periods,

 • Visiem ādas tipiem,

 • Savienojamība ar citām metodēm,

 • Ekonomiska efektivitāte.

Vienas procedūras cena (līdz 60 min.)    35.00 - 50.00 Euro

atkarībā no izvēlētā mezokokteiļa

 

Ieteicamais procedūru skaits: 6 - 8. 3 līdz 6 mēnešu laika posmā ieteicama viena uzturošā procedūra.

Kurss sastāv no 6-8 procedūrām. Intervāli: 1 procedūra nedēļā, 1 procedūra katru otro nedēļu, 1 procedūra mēnesī. Un atbalstot 1 reizi 3-6 mēnešos.

Papildus tiek iegādāts inno-rolleris par 35 EUR, kuru visa kursa garumā izmanto viens pacients.

Акне. Пигментация

 Akne. Pigmentācija

Ādas ultraskaņas apstrāde 

Aparatūra — PHYSIOMED-IONOSON (Vācija)

Kad āda tiek pakļauta ultraskaņai, tiek veikta audu mikromasāža šūnu līmenī Uzlabojas muskuļu un sejas ādas apgāde ar skābekli.Ātrāk tiek ražots kolagēns. Iekaisuma process samazinās.Metodes efektivitāte palielinās, vienlaikus iedarbojoties ar Ultraskaņu un aktīvo koncentrātu. 

Ultraskaņas efektivitāti paaugstina ar ievadītiem koncentrātiem.

 

Gialuronskābe  40.00 Euro

 

dziļā ādas mitrināšana

reģenerācija, tonusa uzlabošana (WEYERGANS-Germany)    33.00 Euro

 

reģenerācija, tonusa uzlabošana

Serum Gel Purifying (Francija)   33.00 Euro

 

taukainas ādas ārstēšana,aknes ārstēšana

Serum Gel Anti-wrinkle (Francija) 33.00 Euro

 

pretgrumbu iedarbība, uzlabo ādas elastīgumu

Alpfa fluid Weyergans (Germany)   33.00 Euro

 

kuperozes ārstēšana

Kosmētiskā sejas tīrīšana

( vapazons + sejas tīrīšana + kosmētiskā maska) procedūras

ilgums 1 stundas  25.00 Euro

 

+ ārstnieciskā sejas apstrādāšana ar Bioptron lampu (5 min.)  29.00 Euro

krunciņu likvidēšana, pinņu ārstēšana

Косметическая чистка лица

Bioptron skaistumam

 • redzami samazina ar vecumu saistītās izmaiņas ādā

 • uzlabo kosmētikas efektivitāti

 • āda ir sadzijusi, izskatās svaigāka un pievilcīgāka.

 • stimulē reģenerāciju un uzlabo visa organisma darbību

 • labi dziedē brūces (apdegumus, pēcoperācijas brūces)

 • mazina sāpes vai samazina to intensitāti

Gaismas terapijas seanss ar Bioptron lampu:

Gaismas terapijas seanss Bioptron:

Procedūras ilgums 5 minūtes  7.00 Euro

10 procedūru kurss   56.00 Euro

Ķīmiskais pīlings

Samazina komedonus, uzlabo sejas krāsu, atjauno ādu.

Indikācijas:

 • Melasma

 • Pigmentācija

 • Pinnes

 • Grumbas

 • Rētas

 • Psoriāze

 • Smēķējošie pacienti

 

+ plastificējošā maska sejai un kaklam. Ieteicams kurss 2-3 reizes .

Procedūras ilgums 60 minūtes      35.00 Euro

Limfodrenāžas masāža ar TRI-AKTIV aparātu

Intensīvas lāzerterapijas TRI-AKTIVE (Itālija) procedūras, kas ļauj saglabāt veselu un skaistu ādu, kā arī palīdz likvidēt nevēlamas, estētiskas problēmas.

Procedūras ilgums – 50 minūtes:

 • muguras masāža 

 • 5 minūtes - sejas masāža 

 • 25 minūtes - sejas maska atbilstoši ādas tipam 

 • 15 minūtes - krēms

1 procedūra                                                                                       40.00 Euro

 

10 procedūras                                                                                 360.00 Euro

 

 

* Kurss 10 reizes, ieteicams 1-2 reizes nedēļā. 

Mezoterapija

Procedūra tādu zāļu ievadīšanai ādā, kas to pilnībā un pastāvīgi mitrina.

Mezoterapija tiek izmantota dažādu estētisku problēmu novēršanai – ādas šūnu pašatveseļošanās stimulēšanai. Izmantojot šo metodi, var stiprināt saistaudus, stiprināt asinsvadu sieniņas rosacejas gadījumā, mazināt tūsku, stimulēt asinsriti, limfas plūsmu, bagātināt audus ar skābekli, uzlabot ādas mikrocirkulāciju, tonusu un elastību.

Vairāk par procedūru

Mezoterapija ir terapeitiska metode ārstniecisko vielu ievadīšanai ādā. Efektīvai ādas mitrināšanai speciāliste gatavo īpašus kokteiļus no homeopātisko un alopātisko preparātu, hialuronskābes, vitamīnu un mikroelementu, kam piemīt lieliskas mitrināšanas spējas. "Kokteilis" tiek ievadīts ādā ar ļoti tievu un īsu adatu mikrodevām, procedūra ir nesāpīga.

Procedūras cena (līdz 60 min) - 45.00 - 60.00 eiro
Mezoterapijas procedūras tiek veiktas tikai kursa veidā un vidēji nepieciešamas 4-10 procedūras.

Купероз

Kuperozes likvidēšana

Mezoterapija

Pilnvērtīgu mitrinošu ārstniecisku preparātu mikroinjekcijas ādas dziļai mitrināšanai un noturīga rezultāta panākšanai.

Mezoterapiju pielieto dažādu estētisko problēmu novēršanai - ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos, stiprinat kapilari sienas ar kuperozi. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā. 

Vairāk par procedūru

Mezoterapija — ārstniecisku vielu ievadīšanas metode ādā. Ādas efektīvai mitrināšanai sertific-kosmetologi izveido speciālus „kokteiļus” no homeopātiskiem un allopātiskiem preparātiem, hialuronskābes, vitamīniem un mikroelementiem, kuriem piemīt lieliska mitrinoša iedarbība. „Kokteiļi” tiek ievadīti ādā mikrodevās ar ļoti tievām un īsām adatām, procedūra ir praktiski nesāpīga.

Proceduru cena (līdz 60 min.)  45.00 - 60.00 Euro

Mezoterapijas procedūras izpilda tikai kursa veidā. Procedūru skaitu variē atkarībā no problēmām.

Sejas ādas kopšana ar ultraskaņas palīdzību:

Audu mikro masāža šūnu līmenī.

Skābekļa piegāde audiem un muskuļiem.
Vielmaiņas procesu stimulēšana.
Saspringto muskuļu relaksācija.
Pretsāpju un pretiekaisuma iedarbība.

Ultraskaņas efektivitāti paaugstina ar ievadītiem koncentrātiem.

 

Alpfa fluid Weyergans (Germany) 33.00 Euro

 

kuperozes ārstēšana

bottom of page