top of page

LAZERVITAL lāzerepilācijas aparāts!

Austrijas kvalitāte

Nesāpīga matu noņemšana uz ilgu laiku

Līdzīgu efektu nodrošina jaunais diode-aleksandrīta lāzers, kas automātiski atrod gan tumšo, gan gaišo matu saknes un rūpīgi tās apstrādā.

Vislabākos rezultātus var sasniegt (atkarībā no ādas un matu tipa), veicot procedūru 9-10 reizes ar 4-6 nedēļu intervālu.

Cenas:

Kājas pilnībā -130.00 EUR procedūra (20 minūtes)
bikini zona - 65.
00 EUR procedūra (10 minūtes)
Padusēs - 45.00 EUR procedūra (5 minūtes)

Ko ir nepieciešams ņemt vērā:

  • Nesauļoties 3 dienas pirms un 3 dienas pēc;

  • Mati ir jānoskuj 1 dienu pirms procedūras (vaksācija nav atļauta).

 

Pieteikties procedūrai  (+371) 67373713

Новый аппарат по лазерному удалению волос

 Lāzerepilācija

Lāzerkosmetoloģijas centrā epilāciju veic, izmantojot jaunāko amerikāņu diožu lāzeru sistēmas Lumenis "Light Sheer" aprīkojumu. 2016. gadā salons iegādājās jaunu LIGHT SHEER. Šī ir šīs korporācijas jaunākā attīstība. Šī unikālā sistēma ir aprīkota ar datoru, dažādām programmām, kas ļauj individuāli pieiet katra atsevišķa klienta epilācijai. Lāzers Lumenis "Light Sheer" noņem jebkādus matiņus no jebkuras ādas: mati sejā, padusēs, bikini, rokās ir ļoti viegli pamest, pat plānās pūkas uz kājām pazudīs uz visiem laikiem pēc lāzerprocedūras.Safīra optika lāzers novērš termisko ietekmi uz ādu, tāpēc procedūra ir absolūti nesāpīga un neatstāj pēdas.

Tikai jaunākās paaudzes diožu lāzeru sistēmas spēj noņemt matiņus uz jebkura veida ādas, arī ļoti tumšas ādas. Līdz šim Latvijā šādas klases iekārtas ar tik augstu efektivitātes pakāpi vēl nebija izmantotas.

Veicot nevēlamu matiņu likvidēšanas procedūras ar Lumenis "Light Sheer" lāzeru, tiek izslēgta iespēja saslimt ar AIDS, hipatītu un citām infekcijām.

lazernaja-epiljacija_257.png

Diodu lāzerepilācija

Diodes lāzerepilācija ir visefektīvākā nevēlamo matiņu noņemšanas metode. Mūsu salonā šo procedūru veic pieredzējuši, apmācīti ārsti.

Balstoties uz mūsu 16 gadu pieredzi, varam teikt, ka 95% klientu ir neatgriezeniski noņēmuši matus.

 

Un 5% tie parādās 3-4 gados, bet tie aug ļoti vāji un reti.

Metodes būtība

Metodes būtība ir tāda, ka matu noņemšana notiek, gaismas enerģijai iedarbojoties uz struktūrām, kas ir atbildīgas par matu augšanu.

 

Sekundes tūkstošdaļās gaismas impulss iziet cauri matiem un iznīcina mata folikulu, taču tajā pašā laikā tas nebojā apkārtējos audus, jo safīra lāzera optika novērš termisko ietekmi uz ādu.

Kā tas notiek?

Gaismas stars, caur pigmentu, kas atrodas matos, iekļūst mata folikulā, iznīcina to, nepieskaroties apkārtējiem audiem. Mati no šī folikula nekad neizaugs.

Procedūru skaits

Procedūru skaits ir individuāls un atkarīgs no matu krāsas un to augšanas intensitātes, ādas tipa un epilācijas zonas. Rezultāti ir labāki, jo tumšāki mati un gaišāka āda, bet jaunākās paaudzes lāzeri, kas ietver Lumenis "Light Sheer", ir aprīkoti ar datorsistēmu, kas spēj regulēt lāzera enerģiju atkarībā no matu un ādas krāsas. , kas panāk lielāku procedūras efektu un drošību.

 

Galvenais iemesls nepieciešamībai atkārtot procedūru ir tas, ka mati savā attīstībā iziet trīs galvenos posmus. Faktiski tikai aptuveni 1/3 no faktiskajiem matiem ir uz virsmas jebkurā laikā. Pārējie vai nu tikai gatavojas izaugt, vai arī jau plāno pamest savu vietu, dodot vietu jaunajiem dzinumiem.

 

Jūs varat iznīcināt matu folikulu tikai vienā noteiktā fāzē. Tieši tāpēc, lai atbrīvotos no visiem matiem izvēlētajā zonā, procedūra ir jāatkārto vairākas reizes. Vienā procedūrā tiek iznīcināti aptuveni 80% matu augšanas fāzē. Tā kā 15-20% spuldžu šobrīd nav augšanas fāzē un nav lāzera mērķis, šādām "sastāvošām" spuldzēm ir nepieciešamas turpmākas sesijas ar intervālu 2-2,5 mēneši. Vispārējais matu noņemšanas kurss vidēji sastāv no 4-5 procedūrām.

grusha_609.png

Garantijas

Sagatavošanās procedūrai

Sarežģījumi un blakusparādības

Garantijas - mūsu salonā ar klientu pēc konsultācijas un pirms pirmās procedūras uzsākšanas tiek noslēgts līgums, ar kuru klients saņem garantijas, ka ja pēc 5 procedūrām klients nesaņem gaidīto kosmētisko efektu, tad sekojošas procedūras veikta bez maksas.

 

Procedūrām uz sejas līgums netiek sastādīts. Dažos gadījumos ar hormonāliem traucējumiem procedūras uz sejas var būt līdz 10.

Sagatavošanās procedūrai - diodes lāzerepilācijas procedūrai nav nepieciešama īpaša sagatavošanās.

Klientam ieteicams neizmantot vaksāciju 3 nedēļas pirms lāzerepilācijas (šajā periodā lāzerapstrādei paredzētos matiņus uz virsmas var noskūt vai depilēt ar krēmu), nav ieteicams nedēļu sauļoties aktīvā saulē. pirms procedūras.

 

Klients tiek brīdināts par rūpīgas depilācijas ar krēmu vai apstrādājamās virsmas skūšanas nepieciešamību ne vēlāk kā 4-6 stundas pirms procedūras sākuma.

Sarežģījumi un blaknes - lāzera starojums organismu kaitīgi neiedarbojas, ir ārstnieciska un stimulējoša iedarbība, neizraisa nekādas blaknes.

 

Tūlīt pēc seansa iedarbības zonā var novērot pietūkumu, kas mazinās pēc dažām stundām. Turklāt mēs atzīmējam, ka lāzerepilācijas procedūra ir bezkontakta, tāpēc bez asinīm, un AIDS infekcija ir izslēgta.

15% atlaide

Procedūru izmaksas, izmantojot diodes lāzera iekārtu Lumens Light Sheep (ASV).

Procedūras izmaksas būs atkarīgas no lāzera impulsu skaita. Viens impulss aptver ādas laukumu ar diametru 10 mm. Pākšaugu izmaksas arī atšķiras atkarībā no apstrādājamās zonas. Vairāk par cenām varat uzzināt pie konsultanta, zvanot mūsu salonam.

Virslūpa  25.00 - 30.00 EUR

Zods  30.00 - 40.00 EUR

Kakls   35.00 - 45.00 EUR

Vaigi  25.00 - 35.00 EUR

Visa seja  100.00 - 110.00 EUR

Paduses  60.00 - 70.00 EUR

Dekoljtē zona  60.00 - 100.00 EUR

Krūtsgala zona  35.00 EUR

Vēders

Vēders (strīpiņa)  30.00 - 40.00 EUR

Sievietēm 100.00 EUR

Vīriešiem  142.00 EUR

Bikini

Bikini (sānu malas)  50.00 EUR

Bikini (sānu malas+sēžas intīmā zona) 70.00 EUR

Bikini (pilns) 100.00 - 110.00 EUR

Bikini (pilns + sēžas intīmā zona) 120.00 - 130.00 EUR

Bikini vīriešiem (priekšpuse)  65.00 - 115.00 EUR

Bikini vīriešiem (priekšpuse + sēžas intīmā zona) 115.00 - 170.00 EUR

 

Kājas

Pilnībā  320.00 - 440.00 EUR

Gūžas 180.00 - 250.00 EUR

No ceļgala līdz pirkstiem 150.00 - 160.00 EUR

Pirksts  3.00 EUR

Pleci 100.00 EUR

Mugura pilnībā   285.00 EUR

 

Ar diodu lāzera epilācijas palīdzību Jūs varat uz visiem laikiem aizmirst par nevēlamiem matiem, ieaugušiem matiem, kairināšanu, „zosādu”, kas ir saistīti ar citiem depilācijas un epilācijas veidiem.

bottom of page