top of page

 

Vietnes konfidencialitātes politika www.lazerepilacija.lv

 

1. Tīmekļa vietne www.lazerepilacija.lv  (turpmāk tekstā – Vietne) vāc datus par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi ļaujot Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne un kā to varētu uzlabot.


2. Pārzinis, kas vāc datus par vietnes apmeklētājiem, ir SIA „Cibertech”, reģistrācijas numurs 40003458354, minēts (turpmāk – Pārzinis).


3. Adrese: Hospitāļu 8, Rīga, LV-1013,

E-pasts:gaismas2001@mail.ru,

Tālrunis:(+371) 67373713


4. Pārzinis pastāvīgi atjaunina Vietni, lai uzlabotu tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi apmeklē šo Vietni, kādas ierīces un pārlūkprogrammu izmanto, no kāda reģiona viņi nāk, kā arī kādu saturu viņi lasa visvairāk.

5. Pārzinis izmanto Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Uzziniet, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi Google vietnē https://support.google.com/analytics/answer/101203.... Pārzinis izmanto savāktos datus savās likumīgajās interesēs, lai labāk izprastu Vietnes apmeklētāju vajadzības. un uzlabot Pārziņa publicētās informācijas pieejamību. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu pakalpojumam Google Analytics, kā aprakstīts

šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.


6. Vietnes mitināšanas serveris var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu pareizu Vietnes darbību un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus.

7. Sīkdatnes ir mazi faili, kurus, apmeklētājam apmeklējot Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā pārlūkprogrammas iestatījumos norādītajā apjomā. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvāto informāciju un akcijas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs iepriekš ir skatījis, un tādējādi padarīt Vietni lietotājam draudzīgu un apmeklētājiem individuāli piemērotu. Plašāku informāciju par sīkfailiem, sīkdatņu dzēšanu un pārvaldību var atrast www.aboutcookies.org.


8. Vietne izmanto sīkfailus, lai vāktu IP adreses un skatītu lietotāja informāciju, un ļauj Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārvaldniekam izsekot vietnes trafiku un lietotāju mijiedarbību Vietnē. Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa likumīgās intereses nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.

9. Apmeklētājs pēc savas izvēles var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes. Plašāku informāciju par šo procesu var atrast vietnē www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visus sīkfailus, kas atrodas viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai datorā tiktu bloķēti sīkfaili. Apmeklētājs var atteikties no sīkfailiem pārlūkprogrammas izvēlnē vai vietnē https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos iestatījumus, apmeklētājam ir jāiepazīstas ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam katru reizi, kad vietne tiks apmeklēta, iestatījumi būs jāpielāgo manuāli, un pastāv risks, ka dažas funkcijas nedarbosies.


10. Vietnes apmeklētāju statistikai var piekļūt tikai Pārziņa darbinieki, kas ir atbildīgi par šādu datu analīzi.

11. Ja vien nav norādīts citādi, sīkfaili tiek glabāti tās darbības laikā, kuras dēļ tie tiek vākti, un pēc tam dzēsti.

12. Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistiskā informācija tiks vākta, apstrādāta un glabāta atbilstoši Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tajā skaitā Eiropas Parlamenta un Eiropas Savienības Padomes personas datu aizsardzības regulai. 2016. gada 27. aprīļa N. 2016/679.

13. Pārvaldnieks patur tiesības jebkurā laikā mainīt šos nosacījumus. Vietnes apmeklētājam ir pienākums patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.

bottom of page