Darba laiks: 
P. - Pt.: 9:00-20:00
St.: 09:00-16:00
Sv.:  brīvs

Lāzerterapija  

- Lāzerepilācija

- novecojušu audu savilkšana

- efektīva celulīta ārstēšana

- ķermeņa apkārtmēra samazināšana
- Figūras korekcija

Svinam 18. gadu jubileju!

Mēs svinam 18 gadu jubileju! 

Svētki mums, bet dāvanas, atlaides un pārsteigumi Jums!!!

"Gaismas kosmetoloģija"

Maigu ādu var iegūt tikai ar maigumu

Salons Gaismas kosmetoloģija sāka strādāt 2001. gada oktobrī. Salons Gaismas kosmetoloģija ir medicīnas profila iestāde, un darbiniekiem ir augstākā medicīniskā izglītība. Mēs pirmie Latvijā sākām izmantot korporācijas LUMENIS ASV jaunās paaudzes lāzeru- Light Sheer Diode, kurš palīdz uz visiem laikiem atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma, par ko ir pārliecinājušies visi mūsu klienti.

Šī aparāta vienreizīgumus ļauj izdarīt epilāciju pat uz iesauļotas ādas. Ar lāzerdušas “Dermodynamic TRI-ACTIV” (Itālija) palīdzību mēs veicam sejas ādas atjaunošanu, pēcdzemdību striju likvidēšanu, figūras korekciju.

Mūsu salonā var uztaisīt ķermeņa masāžu. Strādājam ar apdrošināšanas polisēm!

Mūs ir viegli atrast - atrodamies netālu no Centrālā dzemdību nama Hospitāļu ielā 8. Pie salona ir bezmaksas autostāvvieta.

Vienmēr būsim priecīgi Jūs redzēt !

Lāzerterapijas pakalpojumi

Lāzerepilācija

Lāzerepilācija Pakalpojumi

Sejas procedūras

Sejas procedūras Pakalpojumi

Ķermeņa kopšana

Ķermeņa kopšana Pakalpojumi

Himalaju sāls - veselībai un atpūtai

Saunas un pirts apdare ar sāls paneļiem

Galits(no grieķu valodas - jūras sāls) - ir okeānu kristāliskās sāls, ekoloģiski tīra, Himalaju rozā sāls. Kāpēc sāls ir rozā krāsā? Raksturīgo Himaluju sāls rozā nokrāsu dod tajā saturošie minerāli - kālijs, magnijs, varš un dzelzs. Šo sāli var apstrādāt tikai ar spēcīgu sāls strūklaku un līdz ar to viņa nezaudē savas īpašības un ir gatava lietošanai uzreiz pēc tās iegūšanas.

Himalaju sālij ir daudz pozitīvu īpašību un nav nekādu blakusparādību. Labās īpašības īpaši izceļas pielietojot to pirtīs un saunās panākot pozitīvu terapeitisku un atjaunojošu efektu uz ķermeni.

Himalaju sāls veselīgais efekts pirtī un saunā

Interesanti ir tas ka Himalaju sāls un cilvēka ķermenis satur vienus un tos pašus minerālus. Pie uzsilšanas pirtī vai saunā sāls paneļi izdala mikroelementus visā telpā. Līdz ar to apmeklējot šādu saunu cilvēks īsā laikā ieelpojot un un caur ādu uzņem visus nepieciešamos elementus. Pirmkārt šādu pirts apmeklējums ir pozitīvs priekš cilvēkiem ar elpošanas ceļu slimībām. Tāpat Himalaju sāls tvaiki uzlabo asinsriti visā cilvēku ķermenī.

Himalaju sāls tvaiki normalizē asinsspiedienu, vielmaiņu, nomierina nervu sistēmu. 

Apmeklējot saunu vai pirti, kuras apdarē ir izmantota Himalau sāls, Jūs atbrīvosiet savu organismu no šlakvielām, smagajiem metāliem un veicināsiet organisma izturību.

Mēs piedāvājam:

  1. Himalaju sāls vannām - iepakojumā ir 2 kg sāls, kas paredzēta 4 - 8 vanošanās reizēm. Iepakojuma cena - 8.00 EURO.
  2. Sāls paneļi priekš apdares un sāls istabām. Izmēri 200х100х30 mm. Visas malas ir slīpētas un gludas, svars 1,2 kg - Cena 2.00 EURO par gabalu.
  3. Sāls akmens. Svarā no 5 - 20 kg. Cena par kg - 1.20 EURO.

Izmantojot Himalaju sāli vannās Jūs noņemsiet sev ķermeņa saspringumu, sāpes locītavās un uzlabosiet imunitāti.